Альфонси як явище в Одесі.

Жінки, що сьогодні вибороли свою економічну і духовну незалежність у чоловічої раті, дедалі частіше стають жертвами альфонсів (переклад із сторонімецької- «шляхетний» та «сміливий»).
У слов’янських народів це слово має абсолютно протилежний зміст. Альфонс- особа чоловічої статі, що не здатна до самореалізації і знаходиться на утримані жінки.
Одна із моїх підзахисних Оксана Кухтеня, нажаль, стала магнітом для альфонсів.
При цьому відчайдушно здійснює захист свого права власності.
Потерпає від захоплення її майна колишнім чоловіком Геннадієм Соломкіним.

Крім статусу колишньої дружини, Оксана Кухтеня має громадянство Республіки Білорусь. Тієї самої держави, яку ми хочемо переконати у тому, що Україна — крутіша Росії.

Оксана Кухтеня с внуком Владиславом

Оксана Кухтеня с внуком Владиславом

У Суворовському районі м. Одеса переконують Білорусію, громадськість якої відслідковує справу Оксани, дуже своєрідно.
Сьогодні, протистояти альфонсам як явищу ми спробували у першого заступника голови Суворовської районної адміністрації Анатолія Василейко.
Але…він теж виявився… альфонсом. При цьому, вже не на утримані Оксани Кухтеня, а на утриманні усієї Одеси.
Нероба, що не звик до роботи- виконання прямих функцій першого заступника, спілкування з людьми у робочий час, — побачивши нас із камерою, з переляку, від нас утік, покинувши на призволяще свій кабінет.

Для фіксації факту зловживання владою і службовим становищем, що знайшов свій прояв у діях, направлених на унеможливлення функціонування органу опіки та піклування — Суворовської рай адміністрації Одеської міської ради з питання захисту прав дитини – малолітнього Владислава Кухтеня, 2014 р.н.,довелося викликати оперативно-слідчу групу.
Від так поліцію повідомлено про злочин першого заступника голови Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради Анатолія Олександровича Василейко, склад якого передбачено ч.1 ст.364 КК України.

виклик поліції та заява про злочин

виклик поліції та заява про злочин

В свою чергу громадськість України і Білорусії, яка відслідковує в Одесі справу Оксани Кухтеня запевняю у тому, що в Україні захисту прав дітей-бути!
Навіть ціною нашої важкої боротьби із альфонсами в Одесі.

ответ Василейко

ответ Василейко

Неоніла Ткаченко

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
"За всю Одессу!" © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх