ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ!

Постанова ВРУ про відміну мараторію

Постанова ВРУ про відміну мараторію

сайт ВРУ

сайт ВРУ

Директору Національного антикорупційного бюро
Ситнику Артему Сергійовичу
03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3
e-mail: info@nabu.gov.ua
Від правозахисного руху «За всю Одесу!»
Громадської організації
«Громадська ініціатива південного регіону»,
код ЄДРПОУ 36345104
адреса для листування:
65082, м. Одеса, вул. Софіївська, б.21
тел.(048)723-62-02
e-mail:neonila-80@ukr.net
Заява про злочин Народних депутатів України
(подається відповідно до вимог ст.ст.60,214 КПК України)
Повідомляємо Вас про замах на злочин, склад якого передбачений ст. 211 КК України, вчинений громадянами України:
1) Мушаком Олексієм Петровичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
2) Бригинцем Олександром Миколайовичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
3) Бриченко Ігорем Віталійовичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
4) Хлань Сергієм Володимировичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
5) Тетерук Андрієм Анатолійовичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
6) Войціцькою Вікторією Михайлівною, здобула спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
7) Соловей Юрієм Ігоровичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII;
8) Різаненко Павлом Олександровичем, здобув спеціальний статус Народного депутата України у Верховній Раді України VIII.
Вказані вище особи, використовуючи свій спеціальний статус Народного депутата України , визначений ст. 1 Закону України «Про статус Народного депутата України», використовуючи вкрай нестабільну політичну та соціальну ситуацію в країні, 08 грудня 2017 року внесли до Верховної Ради України проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 07 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про внесення змін до розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель.
Цей проект постанови є таким, що знищить Бюджет України, так як надає підстави для початку реалізації права на внесення земельної частки (пай) до статутних капіталів господарських товариств (пункт 14 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України); для купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форм власності (пункт 15 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України) тощо.
В той же час, Земля України є основним національним багатством , що перебуває під особливою охороною держави, відповідно до ст. 14 Конституції України, є власністю Народу України за ст.13 Конституції України. Земля сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності є основним активом, що використовується державою Україна в інтересах Народу України, є джерелом наповнення місцевих бюджетів України, джерелом формування Державного бюджету України, та забезпечує наповнення основних статей доходів.
Станом на 1 січня 2017 р. земельний фонд України становить 60,3 млн. гектарів, або близько 6 відсотків території Європи.
Сільськогосподарські угіддя становлять близько 19 відсотків загальноєвропейських, у тому числі рілля — близько 27 відсотків. Показник площі сільськогосподарських угідь у розрахунку на одну особу є найвищим серед європейських країн і становить 0,9 гектара, у тому числі 0,7 гектара ріллі (середній показник європейських країн — 0,44 і 0,25 гектара відповідно).
У цілому площа сільськогосподарських земель становить 42,7 млн. гектарів, або 70 відсотків площі усієї території країни, а площа ріллі — 32,5 млн. гектарів, або 78,4 відсотка усіх сільськогосподарських угідь.
Площа чорноземів в Україні становить від 15,6 млн. до 17,4 млн. гектарів, або близько 8 відсотків світових запасів.
Від так розмір шкоди, що може бути завданою державі Україна та Народу України є безпрецедентною по масштабах. Зняття заборони на відчуження Землі сільськогосподарського призначення як Національного багатства України, проект нормативно-правового акту щодо якого зареєстрували вказані депутати, вже із 1 січня 2018 року унеможливить надходження доходів до бюджетів України усіх рівнів, позбавить Народу України основного національного багатства, внаслідок зміни форми власності із державної, комунальної на приватну, і неминуче призведе до дефолту.
На підставі вище викладеного, відповідно до ст.ст. 2,15, 211 КК України, керуючись ст.ст.60,214 КПК України вимагаємо:
1)внести відомості про вчинення замаху на злочин Народними депутатами України Мушаком Олексієм Петровичем, Бригинцем Олександром Миколайовичем, Бриченко Ігорем Віталійовичем, Хлань Сергієм Володимировичем , Тетерук Андрієм Анатолійовичем Войціцькою Вікторією Михайлівною, Соловей Юрієм Ігоровичем, Різаненко Павлом Олександровичем, склад якого передбачено ст.211 КК України, до ЄРДР, та розпочати досудове слідство;
2) про рішення за цією заявою-поінформувати із наданням письмового доказу виконання імперативних приписів ч.1ст.214 КК України.
Додаток:
Копія проекту Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 07 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про внесення змін до розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель
11 грудня 2017 року правозахисник Громадського руху
«За всю Одесу!» Неоніла Ткаченко

НАБУ

НАБУ

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

"За всю Одессу!" © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх