Увага! Офіційна заява Громадського руху «За всю Одесу!»

SOS
Увага!
Офіційна заява
Громадського руху «За всю Одесу!»
про неприпустиме втручання в діяльність судових органів м. Одеси прокуратури Одеської області!
Об 11 год 35 хв 13.12.2017 року на офіційному сайті інформаційного агентства «Контекст Причорноморье» оприлюднено інформацію ніби то отриману в перс-службі прокуратури Одеської області дослівно наступного змісту:
«ДЕССА, 13 ДЕКАБРЯ 2017 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Прокуратура намерена обратиться в Высший совет правосудия с жалобой на судей, освободивших из-под ареста подозреваемых в совершении серии разбойных нападений и мошенничестве, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».
Об этом агентству сообщили сегодня, 13 декабря, в пресс-службе прокуратуры Одесской области.
По информации пресс-службы, Одесская местная прокуратура №4 осуществляет процессуальное руководство в уголовном производстве в отношении группы лиц, подозреваемых в совершении ряда преступлений, среди которых разбойное нападение, незаконное завладение автомобилями и мошенничество. В указанную группу входили участники общественных движений и бывшие сотрудники милиции.
В ходе расследования установлено, что в июле 2017 г. эта группа лиц ограбила иностранца в Суворовском районе — угрожая оружием, они отобрали у потерпевшего сумку с деньгами на сумму более 130 тыс. грн. и завладели его автомобилем «Mersedes-Benz».
Позже двое злоумышленников совершали преступления на территории Приморского и Киевского районов. Так, в августе этого года они прибыли к дому другого иностранца и, представившись сотрудниками правоохранительных органов, потребовали проверки квартиры на предмет хранения наркотиков. Они отобрали «для проверки» у хозяина денежные средства и телефон на общую сумму более 20 тыс. грн., а также автомобиль марки «Пежо 607».
В сентябре текущего года двоих мужчин задержали правоохранительные органы, по ходатайству прокуратуры им избрана мера пресечения в виде содержания под стражей.
Впоследствии при рассмотрении ходатайства прокуратуры о продлении сроков ареста одному из подозреваемых — бывшему работнику милиции — Суворовский райсуд отказал в продлении срока содержания под стражей и определил круглосуточный домашний арест.
На указанное решение прокуратурой внесена апелляционная жалоба.
Рассмотрение ходатайства в отношении другого подозреваемого суд начал только через 4 дня после представления. Таким образом, в связи с нарушением судом требований Закона, фигурант преступления освобожден из-под стражи из-за истечения срока действия предыдущей решения.
В связи с этим местная прокуратура 12 декабря направила в суд ходатайство о взятии его под стражу.
Кроме того, прокуратура будет обращаться в Высший совет правосудия, поскольку такими действиями судья допустил грубое нарушение действующего законодательства, что привело к существенным негативным последствиям.
Досудебное расследование в уголовном производстве осуществляют следователи Суворовского отдела полиции.
Принимаются меры по установлению причастности к преступной деятельности других лиц».
Вказана інформація є анонімною, т.я.не містить даних про її автора, а джерело походження «Прес-служба прокуратури Одеської області» — не персоніфіковане.
Однак, оприлюднення цієї інформації на інформаційному ресурсі є нічим іншим, як втручанням в діяльність судових органів (суддів судів м. Одеса) у конкретних справах стосовно конкретних осіб, що унеможливлюють реалізацію злочинного умислу корумпованих працівників прокуратури Одеської області щодо ув’язнення завідомо невинних. Вказані дії підлягають кваліфікації за ст.376 КК України, та потребують реагування.
Покриваючи злочини проти правосуддя, вчинені прокурором Одеської місцевої прокуратури №4 Олегом Галіциним, який вигадав подію злочину за участі голови правозахисного Громадського руху «За всю Одесу!» Андрія Сидоренко, прокуратура Одеської області не знайшла інших аргументів, окрім як проголошення війни суддям, що унеможливлюють реалізацію неправосудних ув’язнень.
Злочини прокурора Одеської місцевої прокуратури №4 , направлені на позбавлення свобод громадського діяча Андрія Сидоренко є очевидними, та вбачаються із використання для фальшування підстав переслідування автомобіля-двійника Андрія Сидоренко. Так, оприлюднюючи дані досудового слідства, прокурор Галіцин О.С. надав дозвіл на відтворення відеозапису ніби — то злочинних на його думку подій від 11.07.2017 року від 16 год 20 хв, та 12.07.2017 року від 05 год 30 хв. Однак, за витягом із ЄРДР, події, про які повідомляв ніби то пограбований пакистанець мали місце лише 12.07.2017 року. Жодних доказів присутності навіть автомобіля – двійника 12.07.2017 року о 05 год 30 хв сторона обвинувачення суду та захисту не надала.
Натомість, під процесуальним керівництвом прокурора Галіцина О.С. розпочала процедуру підробки відомостей із ЄРДР шляхом доповнення фабули витягу іншою інформацію безпосередньо у судовому засіданні 23.11.2017 року, на очах у сторони захисту Сидоренко А.Л. та вільних слухачів. Відмінність (підробку) у офіційних документах, як то витягу із ЄРДР від 15.11.2017 року, та витягу, що надавався в залі судових засідань 23.11.2017 року прокурор Галіцин О.С. пояснює , дослівно «технічною причиною», як то зміною ключів доступу,абсолютно серйозно стверджуючи, що ключі доступу до ЄРДР змінювались із 15.11.2017 року по 27.11.2017 року, тобто 12 днів.
Однак таке пояснення прокурора Галіцина О.С. є нічим іншим, як спробою виправдовування за реально вчинений злочин – притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане із обвинуваченням у вчиненні особливо тяжного злочину (ч.2 ст.372 КК України), технічним збоєм в роботі ЄРДР.
Застерігаємо засоби масової інформації, що розповсюджують ці заяви від пролонгації протиправних дій окремих посадових осіб прокуратури Одеської області, від використання їх у захисті співробітників прокуратури, що дискредитували себе виявленими та зафіксованими фактами фальсифікацій матеріалів кримінальних справ.
Водночас направляємо заяву про злочин , склад якого передбачено ст. 376 КК України щодо виявленого факту втручання в діяльність судових органів, до НБР України.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

"За всю Одессу!" © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх