Можливе загратування правозахисника Неоніли Ткаченко.

правозахисник Неоніла Ткаченко

правозахисник Неоніла Ткаченко

Дорогі друзі.
Сьогоднішній день може бути останнім моїм днем на свободі, оскільки завтра о 16 год 30 хв суддя Приморського райсуду м. Одеса Віктор Попревич, який перебуває “на гачку” у правоохоронних органів, за їх вказівкою можливо прийме рішення про позбавлення мене свободи, і взяття під варту. Мені інкримінують тиск на працівників правоохоронних органів, що вчиняли низку посадових злочинів і злочинів проти правосуддя. Прізвища цих правоохоронців, на яких я “тиснула” вам усім добре відомі, і популяризувати їх я зайвий раз не буду.
Зізнаюсь вам, що таке обвинувачення для правозахисника не покарання, а винагорода. Вашими словами я говорила їм у вічі те, що наболіло, що нарвало як глибока рана на тілі нашої правової системи.
Очевидно, що “підрахуївська” орда взвила не лише від моїх слів, але і від роботи Громадського руху “За всю Одесу!” у напрямку реального захисту прав людини. І третє сфальшоване кримінальне провадження за останні два роки роботи- цьому показник.
Багато кого ми просто не дали посадити, когось не дали пограбувати, когось витягли із-за грат. Це не дає спокою замовникам і сценаристам ганебних схем поневолення нескорених.
Діючи відповідним методом, самодури системи вірять, що у такий спосіб зупинять мене разом з вами у боротьбі, позбавлять бажання займатися юриспруденцією і протистояти корумпованій системі. Ці “білі і пушисті”, закривавлений оскал яких бачить увесь світ, чомусь так для себе вигадали, що їхніми мізками, викладеними в мукулатурі кримінальних проваджень, думають усі. Їхніми намиленими брехнею очима вони жадають насадити свій спотворений світогляд. Але це їх найбільша вбивча примара.
Запевняю вас, що де б я не була, за гратами чи на свободі, я не зупинюся ні на мить.
Я продовжу свою роботу юриста так, як вважатиму за потрібне.
Низький уклін вам за віру, за теплі слова підтримки, за десятки листів і дзвінків.
Разом…До перемоги!

Неоніла Ткаченко
14 07 2016 р.

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

"За всю Одессу!" © 2017 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх