Не прочитаний лист до Президента

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

Пане Президенте!
Ви мали унікальний шанс не просто здобути жадану перемогу у багато віковічному протистоянні материнської Київської Русі із її страшним московітсько-татарським ембріоном. Ви мали шанс зміцнити самобутню віру Українців в самих себе, і в свою багатостраждальну жертовність. Мали дивовижну можливість укріпити інститут Президенства у час пік найсерйознішого виклику — потужної військової агресії. Продемонструвати усьому світу безстрашність та витримку, визначивши у шкалі світових пріоритетів Україну, понад усе.
Але Ви знехтували цей шанс.

президент Порошенко

президент Порошенко

Втратили його безповоротно, і Народ Вам цього не пробачить.
Народ не пробачить Вам того, що у найскладніший для країни час Ви не прийшли до Нього за порадою. Не прийшли запитати, як чинити при таких викликах, і самі, за Народ, вирішили здати країну по шматках, розпочавши із Криму. Усі розмови про неготовність Армії протистояти виявились пустим дзвоном, в порівнянні із подвигом, наприклад, кіборгів, що понад усі уявлення, можливий час, утримували оборону відданого об’єкту, стираючи межі реального, увіковічнюючи себе в героїзмі.
Ви здали країну, президенте, на поталу ворогові не здогадуючись, що Народ її не здасть.
Усі Ваші псевдо досягнення: безвіз, реформи, і т.д.і т.п.- поглинула перша смерть воїна, бездарна військова та економічна політика, які не залишили шансів ні Вам, ні Вашій команді.
У Вас залишився лише один шлях — ВІДСТАВКА. Публічне зречення влади Вами, та Вашою бездарною командою (яку і командою назвати важко). Влади, яка є вже дуже відносною. Чим швидше Ви приймете це рішення, тим краще. Краще не для Вас. Для країни.
Держава, по жилах якої пульсує кров її Народу, обов’язково переможе. Переможе будь-якою ціною. В першу чергу вас, а в другу — зовнішнього ворога. Ви лише наближаєте цей час.
Ви не здобули ні лаврів, ні тернового вінка. Не очолили Армію країни – переможця, і не увійшли в історію. Вас немає.
Натомість є Народ! Із найсміливішим військом, із найбагатшими земельними ресурсами, та величезним економічним потенціалом.
Народ, якого Ви не варті.

Народ України

Народ України

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

лист Неоніли Ткаченко до Президента України

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
"За всю Одессу!" © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх