Долаючи абсентеїзм

Абсентеїзм –(із латині — absens, absentis- відсутній, не приймаючий участі) — явище ухилення виборців від участі у виборах)

Игорь Завада

Игорь Завада

Ігоря Заваду можна назвати людиною, що не увійшла, а увірвалася у політичний простір Одещини.
Оголосивши дві проблеми: земля і вибори, депутат Великомихайлівської райради Одеської області, разом зі своєю командою, став топовим політиком, що вже давно переріс рівень Великомихайлівщини. Він відноситься до тієї категорії постатей, яких ми шукаємо, намагаючись перезавантажити інфіковані недовірою еліти на усіх рівнях. Шукаємо, і не знаходимо. Бо такі занадто близько. Такі з-поміж нас.
Завада не здав жодної з позицій виборців екс-регіоналам. Не допустив їх реваншу. Чи то вдихнувши повітря свободи Помаранчевої Революції, чи згарище Революції Гідності, він зумів у спартанських умовах так загартувати дух, і створити таку команду, якій можуть позаздрити серйозні партійні боси.

команда Ігоря Завади

команда Ігоря Завади

Система цінностей цієї команди не може не подобатись. Вона не вимірюється капіталами. Домінантою цієї команди є господарність. Ці люди здатні за мінімальні капіталовкладення створити щось, чого не здатні за мільйони виродити бюджетні паразити.
Нещодавно команді Завади вдалося неможливе: вони гуртом здолали абсентеїзм у Великій Михайлівці. Ледь не перші в Україні створили об’єднану територіальну громаду. На вибори до об’єднаної територіальної громади прийшла переважна більшість селян, які обрали депутатський корпус та керівництво органів місцевого самоврядування. Таким чином було реально передано мандат довіри : не за гречку, а в результаті вільного волевиявлення .
Так відбулося в Цебриково. 29 жовтня 2017 року пройшли вибори до Цебриківської селищної ради, у який абсолютну перемогу здобули не партії, а конкретні люди, представлені не в провладних партіях. Та перемога демократичних сил, та і сам демократичний спосіб обрання органів не сподобалися «Опозиційному блоку» та партії «Солідарність». Ці дві політичні сили, використовуючи брутальний лобізм в Одеській облраді та судах розпочали кампанію ліквідації новоствореного органу та підсумків виборів.
Не гребували навіть брудними технологіями інформаційної дискредитації самого Ігоря Завади. Торкались намірами принижень навіть святого, того, чого нормальні люди не торкаються — дітей. Але Ігор вистояв. При цьому не опустився до базарного рівня зустрічних принижень. Пішов правовим шляхом, чим викликав цікавість у суспільства, активу як політичного, так і електорального.
Вперше за такий великий відрізок часу знову зажевріла надія демократичної еволюції Одещини.
Люди, що обрали команду Завади, точно не втратять жодної крихти землі, жодної копійки з бюджету.
Обрано тих, хто живе в селах Великомихайлівщини, хто відповідально ставиться до кожного рішення, виважено визначає спрямованість місцевої політики, бо щодня дивиться в очі односельчанам.
Прийшли на вибори. Обрали. І не пошкодували.
Ось реальний прояв ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ.
Ігор Завада, Вячеслав Чабан, Юрій Яловчук, Олена Євчук, Тетяна Матрос, Тетяна Брайтенштайн- ось далеко не ввесь список людей, про яких ми ще почуємо, побачимо і прочитаємо приємні приклади, позитивні ініціативи, цікаві новаторства.

Игорь Завада та Вячеслав Чабан

Игорь Завада та Вячеслав Чабан

Юрій Яловчук, Ігор Завада, Вячеслав Чабан

Юрій Яловчук, Ігор Завада, Вячеслав Чабан

Елена Евчук

Елена Евчук

Татьяна Матрос

Татьяна Матрос

Тетяна Брайтенштайн

Тетяна Брайтенштайн

Слідкуйте, українці!
Україна обирає в кожному селі.
Обирає не панщину, а людські втілення патріотизму, працьовитості, і волі до змін.

Неоніла Ткаченко

На ту же тему
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
"За всю Одессу!" © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх